شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | Saturday 24 March 2018

فرهنگی

فعال فرهنگی و سیاسی هم استانی عزدار شد

به گزارش بارون جنوب؛ صبح شنبه برای اهالی فرهنگ و سیاسیون استان خبر فوت همسر معاون بوشهری وزیر آموزش و پرورش آغازی ناخوش بود.
آیت الله صفایی بوشهری:

آمریکایی‌ها در هیچ زمان قابل اعتمادنبوده‌اند

بارون جنوب؛آیت‌الله صفایی‌بوشهری امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر بوشهر اظهار داشت: موضوعی که برای نظام و کشور ما نقش حیاتی دارد و مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند، اقتصاد مقاومتی است که دارای چند بخش خانوادگی، شخصی و دولتی است.
پس از نهایی شدن انتخابات شوراها

گزینه های جدی شهرداری شیراز را بشناسیم

به گزارش بارون جنوب؛اين روزها و پس از نهايي شدن نتيجه انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا و پيروزي كانديداهاي جريان اصلاح طلبي، موسوم به "ليست اميد" در شيراز، بحث انتخاب شهردار آينده به يكي از موضوعات جدي در ميان گروه هاي مختلف مردمي و فعالان اجتماعي و سياسي تبديل شده است.
شروع ثبت‌نام كتابفروشي‌ها در طرح «عيدانه كتاب» admin ش، ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۹:۱۷
ثبت نام کتابفروشی‌ها در طرح «عیدانه کتاب» از ۲۵ بهمن ماه در سراسر کشور آغاز شد. كتابفروشان مي‌توانند از تاريخ ۲۵ بهمن ماه تا پايان روز ۱۴ اسفند با مراجعه به سايت خانه كتاب به نشاني ketab.ir در طرح «عيدانه كتاب» ثبت نام كنند.
جای خالی نشریه جهانی ایرانی admin چ، ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۱:۴۰
امروز سالروز تصویب اولین قانون مطبوعات در کشور است، قانونی که تصویب آن در نخستین سال‌ها و به‌عبارتی نخستین ماه‌های عمر دولت مشروطه در ایران اهمیت عنصر اطلاع‌رسانی را می‌رساند.