شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | Saturday 24 March 2018

سایر

بررسی یک خبر

انتصاب پورحکیمی بوسیله مرتضوی قانونی بوده است؟!

بارون جنوب؛ به نقل از پایگاه انتخاب-مرتضوی سرپرست وقت سازمان تأمین اجتماعی بر اساس اعلام سازمان بازرسی کل کشور در حالی که حق امضا در تأمین اجتماعی نداشته، ولی علی‌رغم این موضوع انتصاباتی در تأمین اجتماعی از جمله انتصاب پورحکیمی به عنوان مدیردرمان تأمین‌اجتماعی استان با حکم مرتضوی انجام شد.
مدیرکل دفترامور شهری استانداری:

شهردار باید دارای دانش فنی و پاکدست باشد

بارون جنوب؛مدیرکل دفتری شهری استانداری بوشهر اظهارداشت: شهردار منتخب در نقاط مختلف استان باید از تجربه و دانش فنی در حوزه مدیریت شهری برخوردار بوده و مهم‌تر از همه چیز پاکدست هم باشد. ستوده به مناسبت شروع به کار دور پنجم شوراهای اسلامی شهر در استان بوشهر ضمن تقدیر از زحمات و...
باحضور سردار اشتری:

فرمانده جدید انتظامی استان معارفه شد

بارون جنوب؛فرمانده جدید انتظامی استان گفت: امنیت متعلق به همه مردم و نیروی انتظامی نیز خدمتگزار ملت است که باید برای انجام وظیفه در حوزه تامین امنیت همه آحاد مردم و مسئولان همکاری و همیاری لازم را با این مجموعه داشته باشند.
پس از نهایی شدن انتخابات شوراها

گزینه های جدی شهرداری شیراز را بشناسیم

به گزارش بارون جنوب؛اين روزها و پس از نهايي شدن نتيجه انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا و پيروزي كانديداهاي جريان اصلاح طلبي، موسوم به "ليست اميد" در شيراز، بحث انتخاب شهردار آينده به يكي از موضوعات جدي در ميان گروه هاي مختلف مردمي و فعالان اجتماعي و سياسي تبديل شده است.