شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | Saturday 24 March 2018

سیاسی

باشنیدن صدای مردم از نفوذ خارجی دربین مردم جلوگیری نماییم

بارون جنوب؛ در مورد وقایع اخیر کشور می توان ساعت ها تحلیل و تفسیر نوشت، اما بیشتر از اینکه عوامل خارجی که طراح خط خشونت و آشوب و بهره بردار اعتراضات مردمی بودند باید زمینه ایجاد نفوذ بررسی شود.

جایگاه سالاری در دولت دوازدهم استوارتر شده/خبرسازی ها برای دستیابی به تغییر است

به گزارش بارون جنوب؛بلافاصله بعداز پایان انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه شاهد بودیم، طی یک برنامه مشخص و بصورت قرینه در فاصله های ۲ تا سه هفته ای دو درگاه مجازی محلی که یکی وابسته به یک هفته نامه محلی می باشد. از نام چهره های نام آشنا در سطح استان بعنوان گزینه های احتمالی استانداری بوشهر نام بردند.

معامله ای که تا مجلس یازدهم ادامه دارد

بارون جنوب؛ ما بارونی ها رسالت خود را بدون وابستگی جناحی، زدودن ناپاکی ها و زمینه سازی برای توسعه استان میدانیم و در این جهت اطلاع رسانی می کنیم. همانطور که در اولین روز خردادماه نوشتیم، ۲نفر اصلاح طلب نما با طراحی بازی پیچده سعی خواهند کرد میگلی نژاد در شهرداری بوشهر ابقاء شود .

بجای رقابت، دیگر زمان رفاقت فرا رسیده است

به گزارش بارون جنوب؛ اسحاق جهانگیری در توئیتر خود نوشت: « به جای رقابت، دیگر زمان رفاقت فرا رسیده است. رییس جمهور اینک رییس‌جمهور همه است و باید در شنیدن صدای تمام شهروندان مشترکا تلاش کنیم».
با حواشی فراوان نتیجه قطعی انتخابات شورای شهر بوشهر اعلام شد

آیا معامله گران سیاسی می توانند، موجب بقای میگلی در شهرداری شوند؟!

بارون جنوب؛ شورای چهارم با اقدام های غیر منظره برای شهروندان تحول خواه بوشهری موجب حضور دو شهردار اصولگرا که نه تنها کارنامه موفقی از خود بجای نگذاشته اند، بلکه طی دوران حدود ۴ ساله شورای چهارم شهر بوشهر عملکرد شهرداری و شورا همواره مورد نقد محافل مرکز استان بوده است.
با پایان شایعات:

نامزدهای نهایی انتخابات ریاست جمهوری مشخص شدند

به گزارش بارون جنوب؛ ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۸ اسامی تایید صلاحیت شدگان نهایی انتخابات ریاست‌جمهوری را اعلام کرد. بر این اساس سید مصطفی آقا میرسلیم، اسحاق جهانگیری کوشایی،حسن روحانی، سید ابراهیم رییسی ساداتی محمد باقر قالیباف، سید مصطفی هاشمی‌طبا شش نامزد تایید...
در بررسی صلاحیت داوطلبان:

سبد آرای داوطلبان پاشنه آشیل نظارت

بارون جنوب؛ پس از پایان یافتن کار بررسی پرونده داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر در سراسر استان در هیات های اجرایی پرونده ها به همراه استعلامات چهارگانه از دستگاه های ذیصلاح به هیات های نظارت در بخش ها و شهرستان های تابعه ارسال می شود، تا صلاحیت داوطلبان مورد بررسی این...

پنج نامزد اصلی اصولگرایان مشخص شد

به گزارش بارون جنوب؛لیست نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری‌ جمنا(اصولگرایان) به ترتیب امتیازهایی که در مجمع عمومی کسب کردند، منتشر شد.
محمد نیشابوری

بازگشت دوباره ادبيات زشت به سياست

بارون جنوب؛روزگذشته محمود احمدي‌نژاد پس ازچهار سال دوباره کنفرانس خبري گذاشت و به پرسش‌هاي خبرنگاران پاسخ‌هاي بي‌ربط و باربط زيادي داد. چيزي که بيش از همه در پاسخ‌هاي او مشهود بود، حمله تند و بي‌ادبانه با چاشني توهين و افترا به همه قواي نظام بود.

دشمنانی خونی که تبدیل به متحدینی استراتژیک شدند

با وجود ادامه اقدامات نژادپرستانه رژیم صهیونیستی بر ضد امت اسلام در مناطق مختلف از جمله فلسطین، سوریه و لبنان، همکاری‌های مشترک این رژیم با عربستان سعودی وارد فاز تازه‌ای شده است.