شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | Saturday 24 March 2018

اجتماعی

در بررسی صلاحیت داوطلبان:

سبد آرای داوطلبان پاشنه آشیل نظارت

بارون جنوب؛ پس از پایان یافتن کار بررسی پرونده داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر در سراسر استان در هیات های اجرایی پرونده ها به همراه استعلامات چهارگانه از دستگاه های ذیصلاح به هیات های نظارت در بخش ها و شهرستان های تابعه ارسال می شود، تا صلاحیت داوطلبان مورد بررسی این...
مدیرکل مدیریت بحران استان در گفت‌وگو با بارون جنوب؛

ساکنان حاشیه رودخانه مُند، همچنان احتیاط کنند

ورود سامانه‌ای که از اواخر روز یکشنبه استان را تحت تاثیر خود قرار داده بود، پیش‌بینی وقوع سیل را قطعی و احتمال طغیان رودخانه‌ها را نشان می‌داد. در همین راستا، تصمیم بر آن شد که مدارس و دانشگاه‌های استان روز دوشنبه تعطیل شوند.
ثبت نام برای کنکور سراسری ۹۶ آغاز شد؛

معضلی به نام «انتخاب رشته تحصیلی» در کمین است

زمان ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۶ از روز سه‌شنبه آغاز می‌شود و داوطلبان کنکور بار دیگر برای به دست گرفت برترین کرسی دانشگاه‌ها در تیرماه ۹۶ با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
بررسی یک خبر

انتصاب پورحکیمی بوسیله مرتضوی قانونی بوده است؟!

بارون جنوب؛ به نقل از پایگاه انتخاب-مرتضوی سرپرست وقت سازمان تأمین اجتماعی بر اساس اعلام سازمان بازرسی کل کشور در حالی که حق امضا در تأمین اجتماعی نداشته، ولی علی‌رغم این موضوع انتصاباتی در تأمین اجتماعی از جمله انتصاب پورحکیمی به عنوان مدیردرمان تأمین‌اجتماعی استان با حکم مرتضوی انجام شد.
امانی فر

سیاست معامله است، ولی بی قاعده نیست

بارون جنوب؛ عبدالرضا امانی ­فر:پس از انتخاب شهردار بوشهر و رای اعضای اصلاح­ طلب شورای شهر به آقای میگلی نژاد، یکی از دوستان اصلاح­ طلب و از نزدیکان رییس جدید شورای شهر بوشهر را دیدم و به وی بابت این اتفاق طنز تبریک گفتم. وی پاسخ داد که تو در واقعیت زندگی نمی­کنی و سیاست...
مدیرکل دفترامور شهری استانداری:

شهردار باید دارای دانش فنی و پاکدست باشد

بارون جنوب؛مدیرکل دفتری شهری استانداری بوشهر اظهارداشت: شهردار منتخب در نقاط مختلف استان باید از تجربه و دانش فنی در حوزه مدیریت شهری برخوردار بوده و مهم‌تر از همه چیز پاکدست هم باشد. ستوده به مناسبت شروع به کار دور پنجم شوراهای اسلامی شهر در استان بوشهر ضمن تقدیر از زحمات و...
باحضور سردار اشتری:

فرمانده جدید انتظامی استان معارفه شد

بارون جنوب؛فرمانده جدید انتظامی استان گفت: امنیت متعلق به همه مردم و نیروی انتظامی نیز خدمتگزار ملت است که باید برای انجام وظیفه در حوزه تامین امنیت همه آحاد مردم و مسئولان همکاری و همیاری لازم را با این مجموعه داشته باشند.
آیت الله صفایی بوشهری:

آمریکایی‌ها در هیچ زمان قابل اعتمادنبوده‌اند

بارون جنوب؛آیت‌الله صفایی‌بوشهری امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر بوشهر اظهار داشت: موضوعی که برای نظام و کشور ما نقش حیاتی دارد و مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند، اقتصاد مقاومتی است که دارای چند بخش خانوادگی، شخصی و دولتی است.
خدری و سعادت در جمع کاندیداهای معترض:

تخلفات گسترده بود/آمادگی ابطال داریم

به گزارش بارون جنوب، حجت الاسلام عبدالحمید خدری رییس هیات نظارت استان، عصر امروز با حضور در جمع کاندیداهای معترض به روند برگزاری انتخابات شورای شهر بوشهر بیان کرد: شاید اکنون عده ای به این نتیجه رسیده باشند که چرا در زمان صلاحیت نامزدهای انتخاباتی حساسیت ویژه داشتم.

اسامی اعضای اصلی و علی البدل منتخبین شوراهای شهرهای استان

بارون جنوب؛ با پایان شمارش آراء شوراهای شهر استان بوشهر، اعضای اصلی و علی‌البدل پنجمین شورای اسلامی شهرها مشخص شد.