شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | Saturday 24 March 2018

ورزشی

ایرانجوان همچنان در بوشهر ناموفق است؛

کسب امتیاز ارزشمند گل‌گهری‌ها از بوشهر

هفته بیست و سوم لیگ دسته یک روز گذشته به پایان رسید و ایرانجوان در بوشهر به مصاف تیم گل‌گهر رفت که این دیدار با نتیجه یک-یک به پایان رسید تا تیره‌روزی‌های ایرانجوان همچنان ادامه داشته باشد.
صحبت‌های تکان‌دهنده مادر مرحوم شاکر:

فرزندم در بیمارستان رها شده بود/ به ما گفتند تست الکل گرفته می‌شود/ نسبت فامیلی با قائدی نداریم/ از بیمارستان شکایت می‌کنم

بارون جنوب؛مادر مرحوم احمدرضا شاکر در مورد حادثه رخ داده برای فرزندش و شایعات به وجود آمده صحبت کرد.
هفته پیروزی دسته اولی های استان

ایرانجوانی ها به بقا امیدوار و جمی ها به صدر نزدیک شدند

به گزارش بارون جنوب؛ در فاصله سه هفته مانده به پایان بازی ها هنوز صعود هیچ تیمی به لیگ برتر قطعی نشده و این خود نشان از رقابت تنگاتنگ تیم ها برای صعود دارد و این طبیعتا به خاطر یک گروه کردن بازی ها است. اتفاقی خوب که می تواند با ۱۶ تیمی کردن لیگ یک تکمیل خواهد شد. چرا که در...
پارس جم در خانه با حسرت ۴ امتیاز از دست رفته به میدان رفت

جمی ها با شکست نساجی به لیگ برتر امیدوار شدند

به گزارش بارون جنوب؛ شاگردان تارتار در حالی در شهر جم هفته سی ام لیگ آزادگان را آغاز کردند که در دو دیدار قبلی خود در دو تیم پایین جدولی نفت مسجد سلیمان و فجرسپاسی شیراز ۴ امتیاز حساس را ازدست داده بودند. به همین دلیل برای برگشت امید به اردوی نفتی های جنوب شکست نساجی در شهر جم یکی از شرط های اصلی گذر از هفت خوان صعود به لیگ برتر میباشد.

لطف بزرگ فیفا به استقلال

بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در واقع برای استقلال «حاضری‌خور» یک نعمت شد تا علیرضا منصوریان داشته‌هایش را بسازد و ثابت کند وظیفه مربیان بازیکن خریدن نیست، بازیکن ساختن است.
در روز درخشش سرخ‌های پایتخت؛

طارمی گل زد، ماهینی درخشید

پرسپولیس با گل زودهنگام مهدی طارمی و درخشش حسین ماهینی با نتیجه‌ای قابل توجه تراکتورسازی را شکست داد و با ۹ امتیاز اختلاف در صدر لیگ قرار گرفت. شوکی بزرگ به تراکتوری که این روزها عادت کرده با اخبار عجیب بحران را تجربه کند.