شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | Saturday 24 March 2018

تداوم بارش ها در سراسر کشور

بارش شدید باران گاهی با رعدو برق و وزش باد در دو روز پیش رو، احتمال وقوع سیل و بهمن را افزایش داده است.

 سازمان هواشناسی کشور برای روز پنجشنبه بارش شدید باران گاهی با رعدو برق و وزش باد در فارس، کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر، شمال و غرب هرمزگان، نیمه غربی کرمان، آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان شمالی، دامنه های البرز در قزوین، البرز، تهران و سمنان، خراسان رضوی و شمال خراسان جنوبی، گیلان و مازندران پیش بینی کرد.

 

همچنین برای فردا جمعه، بارش شدید باران با رعد وبرق و وزش باد در بوشهر، فارس، هرمزگان، کرمان، یزد، کهگیلویه و بویر احمد، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، شمال سیستان و بلوچستان، مازندران و گلستان، گیلان، اردبیل و خراسان شمالی، قزوین، البرز و تهران پیش بینی شده است.

 

وزش باد شدید دردو روز پیش رو، به ویژه روز جمعه در مناطقی از کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و خراسان شمالی اتفاق می افتد.

 

بارش شدید باران در استان های جنوبی کشور موجب طغیان رودها و بارش برف موجب اختلال در تردد جاده های کوهستانی می شود که در البرز مرکزی و غربی با کولاک و خطر ریزش بهمن نیز همراه است.

 

سازما ن هواشناسی و پلیس راه ور نسبت به وقوع حوادث احتمالی و همراه داشتن تجهیزات لازم در تردد جاده ای به رانندگان هشدار دادند.

کلید واژه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

نظرات حاوی متن تبلیغاتی، متن فارسی با حروف لاتین (فینگلیش)، توهین و الفاظ ناشایست، نمایش داده نخواهد شد.
سوال ریاضی را حل کنید. مثلاْ ۱+۳ می‌شود: ۴