شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | Saturday 24 March 2018

دکتر کمالی:

ایجاد اختلاف بین اصلاح‌طلبان راهبرد رقباست/ تلاش وحدت‌شکنان را بی‌اثر کنیم

رییس کارگروه سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی شورای عالی گفت: کسانی که از ابزار تخریب در رقابت‌های انتخاباتی بهره می‌برند، حتی درصورت پیروزی منشا خیر در جامعه نخواهند بود، لذا باید از همراهی با آنان اجتناب کرد.

وزیر کار دولتهای سازندگی و اصلاحات عنوان کرد: ایجاد اختلاف بین اصلاح‌طلبان و ممانعت از یکپارچگی آنان راهبردی کم‌هزینه برای محافظه‌کاران و رقبا در رقابت‌های انتخاباتی آتی است.

حسین کمالی افزود: باید هوشیارانه تلاش وحدت‌شکنان را بلااثر کرد. اقدامات رقبا و عوامل شناخته شده آنان در فضای مجازی از دید رصدکنندگان انتخابات پیش‌رو پنهان نیست.

دبیرکل حزب اسلامی کار یادآور شد: با وحدت و همدلی می‌توان در جهت همسویی همه اصلاح‌طلبان گام برداشت.

رییس کارگروه سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی شورای عالی گفت: کینه‌توزی و بدخواهی برای دیگران و تخریب شخصیت رقبا و مخالفان، شایسته نیست. ما به حقوق اقلیت و مخالف خود احترام گذاشته و به این موضوع پایبند خواهیم ماند.

کمالی افزود: ما به برگزاری یک انتخابات رقابتی در فضای دوستانه و مسالمت‌آمیز دل بسته‌ایم. بدون تردید کسانی که از ابزار تخریب در رقابت‌های انتخاباتی بهره می‌برند، حتی درصورت پیروزی منشا خیر در جامعه نخواهند بود، لذا باید از همراهی با آنان اجتناب کرد. اخلاق حسنه و نیکو حلقه گمشده‌ای است که باید همه ما در هر جایگاهی به آن اهتمام بورزیم./ایلنا

افزودن دیدگاه جدید

نظرات حاوی متن تبلیغاتی، متن فارسی با حروف لاتین (فینگلیش)، توهین و الفاظ ناشایست، نمایش داده نخواهد شد.
سوال ریاضی را حل کنید. مثلاْ ۱+۳ می‌شود: ۴