شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | Saturday 24 March 2018

نمایشگاه صنایع دریایی بوشهر افتتاح شد.

بارون جنوب؛سومین نمایشگاه توانمندیهای دریایی،بندری و صنایع وابسته در محل نمایشگاه های بین المللی بوشهر با حضور مسولان استانی و کشوری مرتبط با حوزه دریایی افتتاح شد

بارون جنوب؛ بنچاری مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در حاشیه آیین افتتاحیه این نمایشگاه بیان کرد: یکی از محورهای جدی توسعه استان بوشهر مبحث دریا محور می باشد از این حیث نیازمندیم که در تمام رویدادهایی که حول این محور اتفاق می افتد به معرفی شرکت هایی که در حوزه صنایع دریایی فعال هستند بپردازیم.

محمدمهدی بنچاری در خصوص اینکه برپایی چنین نمایشگاه هایی تا چه اندازه می تواند  به زیر ساخت ها کمک کند ، افزود: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در باب اقتصاد مقاومتی و اتکا به توانمندی های داخلی که بعنوان یک راهبرد اساسی در دستور کار قرار گرفته شده است، حضور چنین نمایشگاه هایی در استان بوشهر میتواند ضمن معرفی متخصصین و شرکت های توانمند و کارآمد در عرصه دریایی به کشور و جهان، موجباب بگارگیری این توانمندی ها را در صنعت رقم بزند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر عنوان کرد: عمده شرکت های حاضر در نمایشگاه را می توان به شرکتهای فعال در حوزه تولیدات دریایی ، شرکتهای ارائه دهنده خدمات دریایی و بندری، شرکت های فعال در بخش شیلات و همچنین شرکتهای آموزشی در زمینه دریایی اشاره کرد.

وی اضافه کرد : استان بوشهر در مبحث آموزش دریایی یکی از مراکز فعال در کشور بشمار می رود که بصورت پایلوت به دیگر استانها نیز در حال ارائه خدمات می باشد.

گفتنی است، سومین نمایشگاه توانمندی های دریایی،بندری وصنایع وابسته با حضور ۲۷ شرکت فعال در این عرصه از ۲۷ تا ۲۹ دی ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در محل نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر پذیرای بازدید کنندگان است.

سومین نمایشگاه توانمندیهای دریایی ، بندری  6
سومین نمایشگاه توانمندیهای دریایی ، بندری  5
سومین نمایشگاه توانمندیهای دریایی ، بندری  4
سومین نمایشگاه توانمندیهای دریایی ، بندری  3
سومین نمایشگاه توانمندیهای دریایی ، بندری  2

 

 
سومین نمایشگاه توانمندیهای دریایی ، بندری 3 7
سومین نمایشگاه توانمندیهای دریایی ، بندری 3 6
سومین نمایشگاه توانمندیهای دریایی ، بندری 3 5
سومین نمایشگاه توانمندیهای دریایی ، بندری 3 4
سومین نمایشگاه توانمندیهای دریایی ، بندری 3 3
سومین نمایشگاه توانمندیهای دریایی ، بندری 3 2
سومین نمایشگاه توانمندیهای دریایی ، بندری 3 1

افزودن دیدگاه جدید

نظرات حاوی متن تبلیغاتی، متن فارسی با حروف لاتین (فینگلیش)، توهین و الفاظ ناشایست، نمایش داده نخواهد شد.
سوال ریاضی را حل کنید. مثلاْ ۱+۳ می‌شود: ۴