شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | Saturday 24 March 2018

رئیس ستاد اصلاح طلبان حامی روحانی در استان:

انتصاب معاون بومی نشانه روشن بینی و توجه به خواست مردم بود

بارون جنوب؛ آنچه در ذهن خود با آن کلنجار می رفتم این بود آیا در استان بوشهر نیروهای با تجربه، مدیر، توانمند و جوان برای گرفتن سکان هدایت عرصه های مختلف مدیریتی در استان بوشهر کم هستند؟

 

بارون جنوب - یدالله قائدی رییس ستاد اصلاح طلبان حامی روحانی در استان بوشهر در راستای انتصابات جدید استاندار بوشهر نوشت:
 
باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است 
شمشاد خانه پرور من از که کمتر است 
 
چند روزی زمزمه استفاده از نیروهای غیربومی در جایگاه معاونت های استانداری به گوش می رسید این موضوع باعث نگرانی نیرو های فعال سیاسی، اجتماعی و بسیاری از کنشگران عرصه های مختلف گردید. 
 
آنچه در ذهن خود با آن کلنجار می رفتم این بود که مگر همه نمی دانند که توسعه همه جانبه زمانی میسر خواهد بود که از نیروهای دلسوز و توانمند استفاده شود آیا در استان بوشهر نیروهای با تجربه، مدیر، توانمند و جوان برای گرفتن سکان هدایت  عرصه های مختلف مدیریتی در استان بوشهر کم هستند؟ 
 
چرا در این سالها از استان بوشهر کسی در زمره مدیران ملی قرار نگرفته است؟ آیا یکی از دلایل این نمی باشد که در استان توجه کمتری به نیروی انسانی شده است؟ 
 
لذا در این راستا کادر سازی صورت نگرفته است. 
بنابراین بیاییم و برای توسعه متوازن در سراسر کشور در گوشه گوشه های این کهن بوم به صورتی دقیق و کارآمد به نیروهای مستعد توجه و در ایجاد زمینه های رشد آنان از هر کوششی دریغ نگردد. 
 
توجه به این نکته که در جهانی که همه اجزاء آن سیال و متغیر است و در حال تحول مدام می باشد، آنچه که اهمیت دارد آن است که شرایطی فراهم شود تا همه کنشگران اجتماعی جرات دانستن پیدا کنند و به بلوغ معرفتی دست یابند تا از این رهگذر به این نکته تفطن پیدا کرد که با آموختن و دانستن خواهیم توانست به راه حل هایی خرسند کننده در همه زمینه ها دست پیدا کرد. 
 
امروز که باخبر شدم جناب استاندار محترم از تصمیمی که گرفته بود و یا به ایشان نسبت داده می شد که معاون عمرانی خود را از بیرون از استان برگزیده است به لحاظ روشن بینی و توجه به خواست مردم تغییری داده و یکی از مدیران بومی را به این سمت برگزیده و منصوب کرده است خوشحال شدم و آن بیت خواجه شیرین سخن شیراز را که در مطلع این نوشته ذکر شد با خود زمزمه کردم و به این نکته امیدوار شدم که در انتصابات آینده نیز افراد مدیر، توانمند، پاکدست و لایق از بین افراد واجد شرایط انتخاب شوند تا بتوانیم همه با هم و در کنار هم در خدمت به مردم که الحق پاره ای از مطالبات آنان بر زمین مانده است شاهد غلطیدن در دامن توسعه باشیم.

افزودن دیدگاه جدید

نظرات حاوی متن تبلیغاتی، متن فارسی با حروف لاتین (فینگلیش)، توهین و الفاظ ناشایست، نمایش داده نخواهد شد.
سوال ریاضی را حل کنید. مثلاْ ۱+۳ می‌شود: ۴