شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | Saturday 24 March 2018

معامله ای که تا مجلس یازدهم ادامه دارد

بارون جنوب؛ ما بارونی ها رسالت خود را بدون وابستگی جناحی، زدودن ناپاکی ها و زمینه سازی برای توسعه استان میدانیم و در این جهت اطلاع رسانی می کنیم. همانطور که در اولین روز خردادماه نوشتیم، ۲نفر اصلاح طلب نما با طراحی بازی پیچده سعی خواهند کرد میگلی نژاد در شهرداری بوشهر ابقاء شود .

قابل توجه همشریان ما پیشگو نیستیم اما شناخت عمیقی از پشت پرده های کثیف سیاست در استان داریم. همانطور که پیش بینی کرده بودیم دو عنصر منفعت طلب چنان میدان را طراحی کردند، که منتخبان شورای پنجم بوشهر به گزینه میگلی نژاد برسند. شما خواهید دید با شروع کار میگلی نژاد چه تغییراتی در تیم مدیریتی شهرداری رخ خواهد. باید منتظر ماند و دید چه افرادی رفت و آمد بیشتری در شهرداری بوشهر خواهند داشت. در واقع این دو فرد که مدعی هستند اصلاح طلب تر از همه اصلاح طلبان می باشند. با رسانه خود ضمن اینکه از شرایط جدید بهره کافی می برند، برنامه ریزی خواهند کرد که غلامعلی میگلی نژاد گزینه اصلاح طلبان بوشهری برای انتخابات مجلس یازدهم شود.
برای محقق شدن این تصمیم خود دلایلی چون نبود گزینه مناسب و رای آور و... را بهانه خواهند کرد. به هر حال چنان آسمان و ریسمان خواهند کرد تا به نتیجه دلخواه خود برسند و عده ای از فعالان جریان اصلاحات را فریب دهند. ضمن اینکه چنانچه نتوانستند حمایت تشکیلاتی از میگلی نژاد در انتخابات آتی را از سوی اصلاح طلبان کسب نمایند، در آنصورت تلاش خواهند کرد موجی از ناآگاهان و بی خبران از پشت پرده های بازی کثیف سیاسی را برای حمایت از میگلی نژاد ایجاد نمایند. در یک جمله تمام تلاش خود را برای کسب رضایت میگلی نژاد بکار خواهند بست.
گفتنی است این دو فرد مطبوعه چی محلی طی ۳ سال گذشته به اقسام و انحای گوناگون استاندار بوشهر را مورد هدف تخریب های هدفدار خود قرار داده اند.
در ماهای آتی سعی خواهیم کرد از زوایای مختلف پشت پرده این دو مطبوعه چی و گذشته و حال آنها را مورد بررسی قرار دهیم.

افزودن دیدگاه جدید

نظرات حاوی متن تبلیغاتی، متن فارسی با حروف لاتین (فینگلیش)، توهین و الفاظ ناشایست، نمایش داده نخواهد شد.
سوال ریاضی را حل کنید. مثلاْ ۱+۳ می‌شود: ۴