شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | Saturday 24 March 2018

بررسی یک خبر

انتصاب پورحکیمی بوسیله مرتضوی قانونی بوده است؟!

بارون جنوب؛ به نقل از پایگاه انتخاب-مرتضوی سرپرست وقت سازمان تأمین اجتماعی بر اساس اعلام سازمان بازرسی کل کشور در حالی که حق امضا در تأمین اجتماعی نداشته، ولی علی‌رغم این موضوع انتصاباتی در تأمین اجتماعی از جمله انتصاب پورحکیمی به عنوان مدیردرمان تأمین‌اجتماعی استان با حکم مرتضوی انجام شد.

به گزارش بارون جنوب؛ نکته قابل توجه خبر ذکر شده در پایگاه خبری انتخاب می باشد، که براساس آن خبر و به استناد نامه اشاره شده سازمان بازرسی کل کشور حکم صادر شده توسط مرتضوی برای مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر آیا قانونی بوده است.

ابراهیم پورحکیمی مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر که حکم وی را سعید مرتضوی صادر نموده است،  در دولت دوازدهم نیز همچنان در همان سمت می باشد.

بارون جنوب؛به نقل از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سعید مرتضوی سرپرست سازمان تأمین اجتماعی بر اساس اعلام سازمان بازرسی کل کشور حق امضا در تأمین اجتماعی ندارد ولی علی‌رغم این موضوع انتصاباتی در تأمین اجتماعی با حکم مرتضوی انجام شده است.
 
به گزارش فارس، براساس نامه‌نگاری سازمان بازرسی کل کشور به سازمان تأمین اجتماعی سعید مرتضوی به عنوان سرپرست سازمان تأمین اجتماعی حق امضا در این سازمان را ندارد.

بدون توجه به دستور سازمان بازرسی کل کشور؛ مرتضوی در احکامی جداگانه، احد پنبه را به عنوان مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان اردبیل و کیومرث فلاحی را به عنوان مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان کرمانشاه منصوب کرده است.

ابراهیم پورحکیمی به عنوان مدیردرمان تأمین‌اجتماعی استان بوشهر، بابک عدلی به عنوان مدیردرمان تأمین‌اجتماعی استان مرکزی و صمد اکبری نیز به عنوان مدیردرمان تأمین‌اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری منصوب شده‌اند.

گفتنی است خبر انتصاب ها از سوی روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی منعکس شده است.

افزودن دیدگاه جدید

نظرات حاوی متن تبلیغاتی، متن فارسی با حروف لاتین (فینگلیش)، توهین و الفاظ ناشایست، نمایش داده نخواهد شد.
سوال ریاضی را حل کنید. مثلاْ ۱+۳ می‌شود: ۴