شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ | Saturday 24 March 2018

اندیشه مان به بازار تزویر نبریم

به گزارش بارون جنوب؛ سراجی دبیر حزب اعتماد ملی استان بوشهر طی بیانیه ای به پشت پرده ها و رایزنی برای شهردار شدن میگلی نژاد توسط عده ای معدود اصلاح طلب نما بوشهری واکنش نشان داد و اظهار داشت: خدا به ما لطف کرد تا امروز هرآنچه که به ریا و دو دوزه بازی دوخته بودند خداوند آنان را پنبه کرد

اندیشه مان را در راستای منافعمان کاسبکارانه به بازار تزویر ریا نبریم

آن روز که می‌گفتیم کسی را گوش شنوا نبود.آن روز گفتیم با این وضعیتی که شورای نگهبان درست کرده، آیا بهتر این نیست که سکوت پیشه کنیم و به استقبال آدم‌های این جماعت نرویم. کسی را گوش شنوا نبود.
آن روز گفتیم بیاید تا آدم‌های بی نام و نشان خودمان را یارگیر باشیم، ولو آنان رأی نیاورند.آن روز ما متهم شدیم.
آن روز با آنهمه هیاهو تسلیم آنان نشدم، هرچند آنان برادران من بودند. آن روز بابت رأی سفیدم توسط بعضی ها محاکمه شدم.
آن روز بیست دقیقه بعد به کمک نماد توافق شده آنان پیوستم. سه سال بابت خوش رقصی بعضی از آنان نادیده انگاشته شدم، همه حجت ها را با آنان تمام کردم.
آن روز بابت همراهی تمام قدم از دولت مورد حمایت اصلاح طلبان همه نوع تهمت را به جان دل خریدم تا به آنان ثابت کنم که آدم هیچکس نیستم.
آن روز متهم شدم بابت استارت خط سوم استان، بخشی از جوانان و نیروهای اصلاح طلبی با من همراه شدند و من متهم به انشقاق شدم. آن روز پیشاپیش به استقبال تبلیغات مجدد روحانی رفتم و آنان مرا سرزنش کردند. آن روز با ائتلاف قبل از انتخاب مخالفت کردم و اعتقاد به وزن کشی حزبی داشتم و آنان مرا بازهم متهم کردند. آن روز گفتم شورای سیاست گزاری با حضور شورای هماهنگی دیگر چه صیغه ای است، آنان طبق نظر خود با یارگیری وزن نیروهای سیاسی را بیشتر از احزاب نمودند، معلوم می‌شود که اخر و عاقبت این کنش چه می‌شود. هرچه در طول شش ماه در این ارتباط با آنها بحث کردم راه به جایی نبردم. آنان تا نفوذ در درون تشکیلاتم و تلاش برای استحاله حزبم پیش رفتند، ولی باز همت هم حزبی ها کید آنان را بخودشان برگرداند در عرض یک روز سه ساعت محاکمه شدم که سندش در نزد یکی از دوستان موجود است. بعدها بین محاکمه کنندگان اختلاف افتاد و هردو گروه مجدداً مرا دعوت کردند.من در جلسه هر دوگروه شرکت نکردم.آن روز هردو گرو و سومینش در انتخابات سعی درخانه نشینیم کردند، ولی باز دوستان و خدا به ما لطف کرد تا امروز هرآنچه که به ریا و دو دوزه بازی دوخته بودند خداوند آنان را پنبه کرد.آن روز گذشت،حال بیایید تا از فردا با مردممان یکرنگ باشیم و این فرصت طلبان را به حال خود واگذاریم و اندیشه مان را در راستای منافعمان کاسبکارانه به بازار تزویر ریا نبریم؛ چرا که فرداها این مائیم که با این انتصابات معامله گرایانه در روز واقعه تنها خواهیم ماند.

مرتضی سراجی
دبیر حزب اعتماد ملی استان بوشهر

افزودن دیدگاه جدید

نظرات حاوی متن تبلیغاتی، متن فارسی با حروف لاتین (فینگلیش)، توهین و الفاظ ناشایست، نمایش داده نخواهد شد.
سوال ریاضی را حل کنید. مثلاْ ۱+۳ می‌شود: ۴